Translate

środa, 11 listopada 2015

Niesprzyjające warunki

Hej

Ostatnio nie mam głowy do pisania, co z resztą widzicie.

Obiecałam Wam zdjęcia "przed i po", ale tego również nie zrobiłam - proszę o cierpliwość.  Może przesadzam, ale chcę żeby moje mięśnie były dobrze widoczne, dlatego wolę najpierw nad tym popracować.
Niestety ostatnie kilka tygodni nie były dla mnie zbyt przyjemne - szukanie nowej pracy, przygotowywanie się do walki z byłym pracodawcą (na razie nie chce dać mi kopii wypowiedzenia), praca licencjacka, użeranie się z osobami, z którym muszę się użerać..., problemy finansowe i ze wszystkim tym związany stres.
Niekiedy straciłam nawet zapał do ćwiczeń. Wiadomo, wszystko zaczyna się w naszej głowie. Trzeba się przemóc, być ponad tym wszystkim. Ale jesteśmy tylko ludźmi i czasami już po prostu padamy na twarz.

Na szczęście udało mi się znaleźć pracę. Zaczęłam pracę w biurze podróży. Jest to bardzo świeża sprawa, także proszę Was o trzymanie kciuków - żeby tym razem obyło się bez większych problemów. Żebym znowu nie musiała przeżywać tej chwili, kiedy pracodawca nie pozostawia mi wyboru i muszę się zwolnić.
I wreszcie normalna umowa o pracę.

W zeszłym tygodniu ćwiczyłam tylko dwa razy + spacery, w tym jeden 5,6 km. :(
Może jestem zbyt surowa, ale wiem, że stać mnie na zdecydowanie więcej (treningów). A wiem też, że nie zrobiłam ich więcej z lenistwa. Dlatego się za to ganię.
W tym tygodniu ma być lepiej. Wczoraj był raz, dziś będzie drugi raz. I do soboty.

Czy Wy też tak macie, że jak nie ćwiczycie to macie wrażenie, że Wasza pupa opada? :P
Czy ja mam już jakiegoś fioła na tym punkcie? :D 

2 komentarze:

  1. Trzymam kciuki za pracę i oczywiscie czekam na zdjęcia z efektami!

    OdpowiedzUsuń
  2. tez trzymam kciuki, zwłaszcza że mnie sama teraz czeka poszukiwanie jakiejś pracy, żeby przetrzymać najbliższy rok, bo tyle muszę czekać na realizację moich planów (chyba że polityka pomiesza mi szyki).
    pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz czytam i jeśli będą jakieś pytania, staram się odpowiedzieć jak najszybciej :) .
Z góry bardzo dziękuję za skomentowanie postu!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...